שווה בדיקה בתקשורת


לאשה - "ד"ר מה דעתך על.." 18/11/09
"כשמרפאות עמוסות בכחמישים חולים ביום, לא קל למצוא 15 דקות לדון עם כל מטופל בנושאים האלה..אם נצליח לשכנע את הציבור לעסוק בעצמו באיתור מוקדם של מחלות, החיים של כולנו יהיו בריאים ואיכותיים יותר". לכתבה המלאה »
עמותת סביבה תומכת - "עלה לאוויר אתר: שווה בדיקה" 20/10/09
האתר מאפשר לכן להכניס למערכת נתונים כמו : מין, גיל, משקל וגובה ולקבל נתונים על כל הפעולות הבריאותיות שעליכן לבצע על מנת לשמור על איכות החיים. בהחלט שווה בדיקה . לכתבה המלאה »
NRG + מעריב - "האתרים הרפואיים שכדאי לכם להכיר!" 4/10/09
..האתר מפרט את פעולות המניעה, החיסונים והבדיקות הנדרשות לאיתור מוקדם של מחלות בכל גיל. לאחר הזנה של פרטים אישיים (גיל, משקל ומין), מקבל כל אדם את רשימת הבדיקות והחיסונים המומלצים עבורו.
לכתבה המלאה »
לכתבה המודפסת »
ידיעות אחרונות - "עלו ברשת!" 30/08/09
..האתר מזמין את הגולשים למלא את פרטיהם האישיים באופן אנונימי (מין, גיל, גובה ומשקל), ולקבל רשימת המלצות רפואיות בדיקות לגילוי מוקדם, חיסונים ופעולות לשיפור איכות החיים.. לכתבה המלאה »
השיקמה - "לראונה תוכנית לאומית באינטרנט לרפואה מונעת..!" 26/08/09
תכירו "שווה בדיקה" הינה תוכנית לאומית ביוזמתו של ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", ובחסות משרד הבריאות וההסתדרות הפרואית בישראל, שלראשונה מאפשרת לכל אחד להזין באתר האינטרנט פרטים מינימליים... לכתבה המלאה »
ד"ר ברלוביץ ופרופ' חוה טבנקין מתארחים בקול ישראל בתוכנית "רופא תורן" 28/08/09
תכנית "רופא תורן" בקול ישראל מה- 27.8.09 שהוקדשה כולה לאתר "שווה בדיקה" לרפואה מונעת, כשבאולפן היו ד"ר יצחק ברלוביץ ופרופ' חוה טבנקין. בלינק ניתן לשמוע את התכנית. לתוכנית המלאה »
Ynet - "רפואה מונעת: הזינו פרטים, קבלו בדיקות מומלצות" 24/08/09
תוכנית לאומית חדשה מתחום הרפואה המונעת: אתר חדש מעדכן כל אדם, בהתאמה אישית, בבדיקות, בחיסונים ובעצות לאורח חיים בריא, המומלצות על ידי משרד הבריאות ואיגוד רופאי המשפחה. תוכנית לאומית חדשה מתחום הרפואה המונעת: אתר חדש מעדכן כל אדם, בהתאמה אישית, בבדיקות, בחיסונים ובעצות לאורח חיים בריא, המומלצות על .. למאמר המלא »
Jerusalem Post - "Behind every MD will stand a PC" Aug 22, 2009
JUST A FEW days ago, a nonprofit "national medical Internet program" called Shave Bdika (Worth Checking) was launched (at www.shavebdika.org.il) by the IMA and Wolfson Medical Center in Holon. Initiated by the hospital's director-general.. למאמר המלא »
וסטי - "קבלו טיפול רפואי בחינם!" 20/08/09
לראשונה בתולדות ישראל מוצג לציבור מידע כל בדיקות לאבחון מוקדם. יתר על כן, כל אחד מאיתנו יוכל לקבל ממשרד הבריאות המלצה אישית, והכל בחינם. העיתון משתדל לכתוב לעיתים קרובות יותר על הבדיקות הרפואיות שנכללות בסל הבריאות ונגישות לכל אזרח. הבעיה היא שרופאי המשפחה... לתמצית התרגום »
News1 - "אתר 'שווה בדיקה' - רפואה מונעת מותאמת אישית" 19/08/2009
"שווה בדיקה" היא תוכנית לאומית, ביוזמתו של ד"ר יצחק ברלוביץ' - מנהל המרכז הרפואי וולפסון, ובחסות משרד הבריאות וההסתדרות הרפואית בישראל, שלראשונה מאפשרת לכל אחד להזין באתר האינטרנט פרטים מינימליים (באופן אנונימי) ולקבל רשימת בדיקות לגילוי מוקדם, חיסונים ופעולות שעליו לבצע, על-מנת לשמור על בריאותו ועל איכות חייו. למאמר המלא »
ד"ר ברלוביץ מתארח בתוכנית הבוקר בערוץ 2. 19/08/09
בתכנית רואיין ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", על יוזמתו להשקת אתר חדש לרפואה מונעת "שווה בדיקה", בחסות משרד הבריאות וההסתדרות הרפואית. ד"ר ברלוביץ הסביר שבעקרון האתר פונה לאנשים בריאים שרוצים לדאוג לבריאותם. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי בסיוע עם פרופ' חוה טבנקין – מומחית לרפואת המשפחה, הוכנסו לאתר רק דברים בדוקים ומוסכמים. הגולש באתר לא יעשה בדיקות מיותרות, אלא יקבל המלצה לעשות רק בדיקות מותאמות לו אישית ושיש הוכחה מדעית שהן יעילות. לסרטון המלא »
מוטק'ה - "שווה בדיקה: כל המידע על בדיקות וחיסונים" 18/08/09
המטרה היא, עם כל הכבוד לרופא המשפחה, לאפשר לכם לקחת אחריות על בריאותכם. בנוסף להמלצות הכלליות לאכול בריא ומאוזן, לעסוק בפעילות גופנית, להפסיק לעשן, לישון טוב ולטפל בדיכאון שלכם, אם יש כזה, תלמדו באתר אילו בדיקות לגילוי מוקדם של מחלות, סקירות של תפקודי הגוף וחיסונים עליכם לעבור על פי הגיל, המין, הגובה, המשק.. למאמר המלא »
ד"ר ברלוביץ מתארח בתוכנית "ערב חדש" 17/08/09
תכנית ערב חדש מה- 17.8.09 שבה ריאיינו רונן ברגמן ומיה בנגל את ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" על האתר החדש "שווה בדיקה" לרפואה מונעת באינטרנט מותאמת אישית. לסרטון המלא »
scooper - "אתר 'שווה בדיקה' – לראשונה תוכנית לאומית באינטרנט לרפואה מונעת מותאמת אישית" 17/08/2009
האינטרנט מוצף במידע רפואי שאינו אישי, אינו ממוקד בצרכי הגולש, לא פעם שנוי במחלוקת רפואית ונגוע באינטרסים שונים. האתר "שווה בדיקה" מאפשר לגולש לקבל מידע מוסמך ואמין, הרלוונטי רק לו, בהתאם לגילו, מינו, גובהו ומשקלו, תוך פירוט ההמלצות להן הוא זכאי במסגרת סל הבריאות. את ההמלצות ניתן להדפיס ולהביאן לרופא להמשך טיפול. למאמר המלא »
E D N A   D O R - O N יחסי ציבור
E D N A    D O R - O N
----------------
יחסי ציבור   PUBLIC RELATIONS
 
     
* המלצות אלו מבוססות על "כח המשימה הישראלי בנושא קידום בריאות ורפואה   מונעת" בעריכת פרופ' חווה טבנקין, איגוד רופאי המשפחה, ההסתדרות הרפואית. 
* המלצות אלה כלליות בלבד ויש להיוועץ ברופא המטפל להתאמת הבדיקות לפרט.

האתר נבנה על ידי elobby ועוצב על ידי Giraffic Design